2017 yılından beri online platformda faaliyet gösteren İzmir merkezli Su Tesettür , tesettür abiye, elbise, tunik, etek, pantolon, gömlek ve bluz kategorilerinde özgün tasarımlar sunuyor.
Tesettür giyimde tüm boyutlar için uygun çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda ürün gamı, standart beden ürünlerin yanı sıra büyük beden ürünler de içermekte.

Tercihini kalite, şıklık ve konfordan yana kullananların beklentilerini, sektörün önemli isimleriyle karşılıyoruz. Pınar Şems , Annahar , Al Marah, Som Fashion, Ahunisa gibi tesettür giyim dünyasının standartları yüksek tasarımcıları sutesettur.com üzerinden kullanıcılara ulaşıyor.
Kusursuz hizmet ilkesini benimseyen Su Tesettür , alışveriş sırasında ve sonrasında yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor. Online mağazamızın teknik altyapısı ve arayüz tasarımı keyifli, kolay, hızlı, güvenilir alışveriş deneyimi sunacak niteliktedir. 7/24 ulaşılabilir hizmet sunan müşteri ilişkileri sistemi, alışveriş sonrasında da destek sağlama amacı taşıyor.
Hizmet kalitemizi yüksek tutan unsurlar işimize duyduğumuz saygı ve tutku. Dürüstlük prensibi ekseninde, değer üretme misyonuyla faaliyet gösteriyoruz.